PROFESJONALNA LOGISTYKA I DORADZTWO

Każdy z naszych Klientów jest traktowany na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niebagatelnemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników jesteśmy w niekwestionowanym liderem pod względem jakości obsługi Klienta.

WIĘCEJ
BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO A4 AUTOSTRADY

Jednym z wielu atutów, którymi możemy się pochwalić jest lokalizacja naszej firmy. Nasza siedziba znajduje się w odległości 5km od międzynarodowej autostrady A4. Od niemieckiej granicy dzieli nas niecałe 100km.

WIĘCEJ
DOSTAWY JUST IN TIME – RZETELNY DOSTAWCA

Wszystkie nasze dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów zarówno pod względem jakości, jak i terminów. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam, abyśmy zawiedli zaufanie naszych Klientów.

WIĘCEJ
KAUCJA GWARANCYJNA

Zgodnie z dokonanymi przez Ministerstwo Finansów zmianami dotyczącymi wysokości kaucji gwarancyjnej deklarujemy kaucję, zabezpieczającą naszych nabywców, w wysokości 1 miliona złotych.

WIĘCEJ
SPRAWDZONY PARTNER

Naszym kontrahentom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania opierając wszystkie procedury na polityce jakości. Wszystkie nasze działania podlegają ścisłej kontroli zarówno prawnej jak i fizycznej.

WIĘCEJ

JAKOŚĆ

 

Mając na uwadze maksymalne zadowolenie Klienta w sprzedaży oferujemy wyłącznie paliwa najwyższej jakości. Wszystkie one spełniają polskie normy: PN-EN:590+A1:2011. Dzięki takiemu podejściu oferowany towar optymalnie spełnia oczekiwania Klientów.

Nasza kadra pracownicza to wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy są długoletnimi specjalistami w branży transportowej, a także sprzedaży paliw płynnych.

Każdy z naszych pracowników zobligowany jest jednocześnie do przestrzegania obowiązującej w naszym przedsiębiorstwie polityki jakości. Wszystko to sprawia, że każde nasze działanie ukierunkowane jest tak, aby świadczona usługa była maksymalnie dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta.