PROFESJONALNA LOGISTYKA I DORADZTWO

Każdy z naszych Klientów jest traktowany na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niebagatelnemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników jesteśmy w niekwestionowanym liderem pod względem jakości obsługi Klienta.

WIĘCEJ
BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO A4 AUTOSTRADY

Jednym z wielu atutów, którymi możemy się pochwalić jest lokalizacja naszej firmy. Nasza siedziba znajduje się w odległości 5km od międzynarodowej autostrady A4. Od niemieckiej granicy dzieli nas niecałe 100km.

WIĘCEJ
DOSTAWY JUST IN TIME – RZETELNY DOSTAWCA

Wszystkie nasze dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów zarówno pod względem jakości, jak i terminów. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam, abyśmy zawiedli zaufanie naszych Klientów.

WIĘCEJ
KAUCJA GWARANCYJNA

Zgodnie z dokonanymi przez Ministerstwo Finansów zmianami dotyczącymi wysokości kaucji gwarancyjnej deklarujemy kaucję, zabezpieczającą naszych nabywców, w wysokości 1 miliona złotych.

WIĘCEJ
SPRAWDZONY PARTNER

Naszym kontrahentom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania opierając wszystkie procedury na polityce jakości. Wszystkie nasze działania podlegają ścisłej kontroli zarówno prawnej jak i fizycznej.

WIĘCEJ

OFERTA PALIW

 

Wszystkim naszym Klientom oferujemy wyłącznie produkty spełniające rygorystyczne normy jakościowe. Wszystkie nasze paliwa są zgodne z polskimi normami, dzięki czemu nasi Klienci zyskują 100% pewności co do kupowanego produktu.

Kolejnym naszym atutem jest kompleksowość świadczonych usług. Na życzenie Klienta zapewniamy dowóz zakupionego paliwa bezpośrednio do siedziby Klienta. Klientom, którzy posiadają własny transport zapewniamy możliwość odbioru paliwa wprost z naszej bazy paliwowej.

Olej napędowy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo olej napędowy bez komponentów BIO.
Jest to paliwo najwyższej jakości, spełniające normy: PN-EN:590+A1:2011.

Benzyna bezołowiowa Pb95

Kolejnym produktem, w który stanowi naszą specjalizację jest benzyna bezołowiowa Pb95.
Ona także spełnia najwyższe ze stosowanych norm jakości.

Zaplecze logistyczne

Posiadamy wyspecjalizowane autocysterny wyposażone w elektroniczne urządzenia pomiarowe. Dzięki naszemu nowoczesnemu i ekologicznemu taborowi jesteśmy w stanie zagwarantować dowóz paliwa w każdy zakątek Polski.

Oferujemy także dostawy JUST IN TIME dzięki własnej bazie paliwowej oraz doskonale rozwiniętemu zapleczu logistycznemu.