PROFESJONALNA LOGISTYKA I DORADZTWO

Każdy z naszych Klientów jest traktowany na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i niebagatelnemu zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników jesteśmy w niekwestionowanym liderem pod względem jakości obsługi Klienta.

WIĘCEJ
BLISKA ODLEGŁOŚĆ DO A4 AUTOSTRADY

Jednym z wielu atutów, którymi możemy się pochwalić jest lokalizacja naszej firmy. Nasza siedziba znajduje się w odległości 5km od międzynarodowej autostrady A4. Od niemieckiej granicy dzieli nas niecałe 100km.

WIĘCEJ
DOSTAWY JUST IN TIME – RZETELNY DOSTAWCA

Wszystkie nasze dostawy realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów zarówno pod względem jakości, jak i terminów. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam, abyśmy zawiedli zaufanie naszych Klientów.

WIĘCEJ
KAUCJA GWARANCYJNA

Zgodnie z dokonanymi przez Ministerstwo Finansów zmianami dotyczącymi wysokości kaucji gwarancyjnej deklarujemy kaucję, zabezpieczającą naszych nabywców, w wysokości 1 miliona złotych.

WIĘCEJ
SPRAWDZONY PARTNER

Naszym kontrahentom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania opierając wszystkie procedury na polityce jakości. Wszystkie nasze działania podlegają ścisłej kontroli zarówno prawnej jak i fizycznej.

WIĘCEJ

FIRMA

 

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na europejskim rynku paliw płynnych począwszy od 2013 roku. Od samego początku nadrzędnym celem naszych działań jest kompleksowe świadczenie usług związanych z dystrybucją paliw. Robimy to poprzez dopasowanie indywidualnej oferty handlowej dla wszystkich naszych Klientów.

Zdobyte doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego Klienta zagwarantowało nam stabilną i ugruntowaną pozycję wśród dostawców paliw płynnych na terenie całego kraju, a w szczególności dolnego śląska.

Wykwalifikowana kadra, nowoczesne zaplecze techniczne oraz wprowadzona polityka jakości pozwalają nam spełniać w 100% oczekiwania wszystkich naszych partnerów biznesowych.

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów ropopochodnych pochodzących od najlepszych producentów rynku europejskiego. Specjalizujemy się w obrocie olejem napędowym EN-590 10ppm oraz benzyny bezołowiowej Pb95 najwyższej jakości spełniającego europejskie normy: PN-EN:590+A1:2011.